keyboard_arrow_up
Telefon kontaktowy : +48 516 782 514 Masz pytania napisz : ecocleaning@vp.pl

Jak Myć Okna? Firma Sprzątająca.ECO-CLEANING

Interesuje Cię mycie okien przez firmę sprzątającą? Cena jest zależna od rodzaju okna oraz jego powierzchni. Według wielu usługodawców, za okno pojedyncze zapłacimy o wiele mniej niż za okna podwójne. Cennik mycia okien obejmuje również sprzątanie jednostronne lub obustronne. Korzystając z usług firmy sprzątającej zawsze, należy sprawdzić, czy cennik obejmuje mycie parapetu, framugi oraz ramy. Niektóre firmy traktują to jako opcję dodatkową.

Skorzystaj z naszych usługi takich jak – mycie okien w domach

Jeśli więc zależy Państwu na tym, by cała praca nie poszła na marne i mycie okien przyniosło zamierzone rezultaty warto wprowadzić w życie poniższe wskazówki lub zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej oferującej kompleksowe realizacje, jak chociażby Eco Cleaning!

Usługa mycia okien przez firmę sprzątającą będzie w dużej mierze zależała od charakteru oraz usługi. Cena jest zależna od rodzaju okna oraz jego powierzchni. Według wielu usługodawców, za okno pojedyncze zapłacimy o wiele mniej niż za okna podwójne. Cennik mycia okien obejmuje również sprzątanie jednostronne lub obustronne. Korzystając z usług firmy sprzątającej zawsze, należy sprawdzić, czy cennik obejmuje mycie parapetu, framugi oraz ramy. Niektóre firmy traktują to jako opcję dodatkową.

Ile zapłacimy za mycie okien?

Obecnie, za okna standardowe plastikowe zapłacimy mniej niż za te stare, które są jeszcze odkręcane. Cena maleje wówczas, gdy zlecimy firmie mycie więcej niż jedno okno. Jednoskrzydłowe okno zaczyna się od 20 zł

mycie okien po remoncie
Jak umyć okna po remoncie?

Przy myciu okien dobrze sprawdzają się też ręczniki papierowe, ale pod warunkiem, że są dobrej jakości. Najtańsze produkty bardzo szybko nasiąkają i pozostawiają pyłki na szybach. Jednak dobrym ręcznikiem papierowym umyjemy i wypolerujemy okna szybko i efektownie.

Firma Sprzątająca Eco Cleaning Śląsk

Formularz kontaktowy Eco-cleaning

ECO-CLEANING